“Bu işi hep birlikte başaracağız”

“Bu işi hep birlikte başaracağız”

Yanal, kaybedilen Eskişehir maçı sonrası oyuncularına, “Herkes yanındakini ayağa kaldırsın. Bu işi hep birlikte başaracağız” dedi

Eskişehirspor maçında yaşanan tüm olumsuzluklar sonrası Fenerbahçe’de teknik direktör Ersun Yanal, oyuncularına moral verdi. Karşılaşma sonrası soyunma odasında öğrencilerine kısa bir konuşma yapan tecrübeli teknik adam, “Biz sezon başından bu yana içeride ve dışarıda gösterdiğimiz duruşu bugün sergileyemedik. Aynı duruşu göstermeye devam edersek şampiyonluk gelir. Aksi halde hiçbir şey istediğimiz gibi gitmez. Şimdi herkes yanındaki arkadaşını teselli etsin, ayağa kaldırsın. Daha çok kazanacak maçımız var. Bunu yine hep birlikte başaracağız ve sezon sonunda şampiyon olacağız” dedi.

Kuyt kaçırdığı gollere yanıyor
Eskişe hirspor yenilgisi sonrası Fenerbahçe’de en büyük üzüntüyü yaşayan isim Dirk Kuyt oldu. İkinci yarıda iki pozisyonda gole çok yaklaşan Hollandalı yıldız, özellikle kale ağzındaki pozisyonda topu nasıl içeri atamadığına inanamıyordu. “O golü kaçırmamalıydım” diyen Kuyt’ın, “Böyle fırsatları değerlendiremezsek kazanamayız” şeklinde konuştuğu öğrenildi.

 

Kaynak:Sabah

 


Kategoriler
Popüler Konular