‘Bizi yakalayamazlar’

‘Bizi yakalayamazlar’

Ersun Yanal, takipçilerinin ikinci yarıda kendilerine yetişmelerinin zor olduğunu söyledi. Ancak tecrübeli hoca, öğrencilerini uyarmayı da ihmal etmedi: Tüm rakipleri ciddiye alacağız…

Her fırsatta sezon sonunda şampiyonluk kupasına kaldıracakları konusunda iddialı olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, camiaya umut dolu mesajlar gönderdi, öğrencilerine de uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi. Ayaklarının yere sağlam basacağını vurgulayan Yanal, “Tek hedefimiz şampiyonluk olacak. Bu yolda da avantaj bizde. Takipçilerimiz bizi yakalamak için olağanüstü performans sergileyecek. Bize yetişmeleri zor ama tüm rakipleri ciddiye alacağız, hata yapmayacağız. 8 puanlık farkı da unutup, lige yeni başlıyormuş gibi mücadelemizi sürdüreceğiz. Çok iyi konsantre olup, 17 final maçını hasarsız kapatacağız ve taraftarlarımızla birlikte sezon sonunda kupa sevincini yaşayacağız” dedi.

‘Çalışan kazanır’

“Çalışan formayı hak edecek” diyen Yanal, “İlk yarıda olduğu gibi futbolcuların çalışma tempolarına ve verilerine göre kadroları belirleyeceğiz. Adaletli bir forma dağılımı olacak. Belek’teki kampta altyapıdan futbolcularımız da çalışmalarda yer alacak. İyi çalışan kadroya girecek” açıklamasını yaptı.

 

Kaynak:Fanatik

 


Kategoriler
Popüler Konular