Biri Alex’e 35 yaşında olduğunu söylesin!

Biri Alex’e 35 yaşında olduğunu söylesin!

Kaptan yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Avusturya kampının yıldızlarından Brezilyalı futbolcu, ilerlemiş yaşına rağmen sanki Fenerbahçe’deki ilk günüymüş kadar hırslı, istekli ve arzulu gözüküyor.

Artık tartışmasız Fenerbahçe’nin yaşayan efsaneleri arasında yer alan Alex De Souza, 35 yaşında olmasına rağmen yeni sezon öncesi hazırlık kampındaki formuyla adeta parmak ısırtıyor… Uzun yıllardır üzerinde taşıdığı Sarı-Lacivertli formayla büyük başarılar elde eden Alex, kaptanlığa kadar yükseldiği takımının yine dikkat çeken isimleri arasında en önde bulunuyor. Sanki Fenerbahçe’deki ilk kampıymış gibi hem antrenmanlarda hem de maçlardaki istekli görüntüsüyle alkışları hak eden Brezilyalı futbolcu, takım arkadaşlarına çok iyi bir örnek oluyor. Sanal ortamda da Alex için “Biri Alex’e 35 yaşında olduğunu söylesin” tarzında yorumlar yapılıyor.

‘Başkanımız bizi motive edecek’

Bu sezon takımın büyük hedefleri olduğunu belirten Alex, “Geçen sezondan çok ama çok daha iyi olacağız. Galatasaray’a son maçta kaybettiğimiz Süper Lig şampiyonluğunu bu kez kimseye bırakmamak istiyoruz. Elbette sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da yeniden söz sahibi olmak amacındayız. Vaslui dikkat edilmesi gereken bir rakip. İşimizi şansa bırakmadan turu geçmek istiyoruz. Ayrıca her şeyden önemlisi Başkanımız Aziz Yıldırım’ın yeniden tribünde olacak olması, ben dahil herkesi motive edecektir. Onun içeride olduğu dönem bizim için gerçekten kötüydü. Mutsuz günler geride kaldı ve yeni bir sayfa açtık” diye konuştu.


Kategoriler
Popüler Konular