‘Bırakın Fenerbahçe’ye gideyim’

‘Bırakın Fenerbahçe’ye gideyim’

yanga mbiwa 2675872 600x318 236x170 Bırakın Fenerbahçeye gideyim  Fenerbahçe’nin her konuda anlaştığı Afrikalıstoper Mbiwa, Sarı-lacivertli ekibe gelmek için takımı Montpellier’i ikna etmeye çalışıyor.

Portekiz’den sonra Fransa’ya geçen Ali Yıldırım, Montpellier ile pazarlık yapıyor. Everton’ın Yobo konusunda indirim yapmaması ile Mbiwa’ya yönelen F.Bahçe şartlarını zorluyor. Montpellier, “Teklif çok” diyerek fiyatı artırmaya çalışıyor. Ali Yıldırım, Fransız kulübüne ve Orta Afrikalı oyuncuya cazip bir teklif yaptı.

BİR YABANCI STOPER ŞART

Bekir, Egemen ve Serdar Kesimal’ın yanına bir de yabancı stoper eklemek isteyen Aykut Kocaman’ın Mbiwa’da ısrar etmesi üzerine kesenin ağzı açıldı. Piyasa değeri 8 milyon euroolan Mapou Yanga Mbiwa, gelecek sezon serbest kalacağı için Montpellier yönetimine, “Seneye bedava giderim” diye rest çekmişti.

HAFTAYA İMZA ATILABİLİR

Fenerbahçe’nin Fransız kulübüne 4 milyon euro bonservis bedeli önerdiği belirtiliyor. Mbiwa, “Hemen tüm takımlar yeni sezon kadrolarını kurdu. F.Bahçe’nin bana teklif ettiği rakam sizin verdiğinizden çok daha fazla. Bırakın gideyim” dedi. Ali Yıldırım’ın önümüzdeki hafta Mbiwa için müjdeyi vereceği belirtiliyor.


Kategoriler
Popüler Konular