Biletler tek yön

Biletler tek yön

Yanal, “Kalmaları yarardan çok zarar verir” raporu verdi Serdar Kesimal ve Semih’in yanına sürpriz yolcular da eklenebilir

Ziraat Türkiye Kupası’nda yaşanan hüzün F.Bahçe’de operasyonları da erkene çekti. Ersun Yanal’ın devre arası raporunu şimdiden hazırlamaya başladığı, “Holmen, Yobo, Kadlec kesin gitsin. Semih ile Serdar’ı zaten saymıyorum. Bu oyuncuların kalması, gitmesinden çok zarar veriyor” ifadesini kullandığı öğrenildi. Bu oyuncular kiralık veya satılık olarak kulüpten gönderilecek. Yönetim, teklif gelen oyuncular için kararını ilerleyen günlerde verecek ve futbolculara da iletecek.

“Takıma güveniyorum” gazı verdi 
Ara transferde alınacak yerli ve yabancı oyunculara göre de bu 5 oyuncuya sürpriz isimler eklenebilecek. Teknik direktör Ersun Yanal, Fethiye yenilgisine rağmen oyuncuları için ağır eleştiriler yapmadı, ortamı yumuşattı. İlk yarının kalan 4 maçına oyuncularını konsantre etmeye çalışan tecrübeli hoca, “Sizlere güveniyorum. Bir seri yakaladık, Rize’de de zafer bizim olmalı” ifadeleriyle oyuncularına moral aşıladı. Ancak Yanal’ın 18′e giren oyuncular içinden bile bazılarının performansından memnun olmadığı, sır gibi saklanan raporda bazı isimlerin gönderilmesini istediği de belirtiliyor.

 

 

Kaynak:Fotomaç


Kategoriler
Popüler Konular