Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı

Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı

2013 02 28 idman538 210x150 Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında, 3 Mart Pazar günü, deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Ligdeki Kasımpşa maçı sonrası Aykut Kocaman’dan 3 gün izin alan Joseph Yobo, Moussa Sow ve Egemen Korkmaz’ın da katımıyla, Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçı hazırlıklarına tam kadro başladı.

Dün akşamki 1461 Trabzon maçının on birinde başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmana, 3 grup halinde gerçekleştirilen 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Ardından 2 gruba ayrılan oyuncularımız kanat organizasyonları ve şut çalışmasının ardından, dar alanda yapılan taktik ağırlıklı maçla antrenmanı sürdürdü. Antrenman, bireysel çalışmalarla noktalandı.


Kategoriler
Popüler Konular