Berbatov İstanbul’a kimin için geldi?

Berbatov İstanbul’a kimin için geldi?

İki dev Galatasaray ve Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunduğu öne sürülen Manchester United’ın Bulgar golcüsü Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunduğu iddia edilen Manchester United’in Bulgar golcüsü Dimitar Berbatov, Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

Sevgilisi ile birlikte Dubai’de tatilde bulunan Bulgar golcü Dimitar Berbetov sabah saatlerinde Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla İstanbul aktarmalı olarak Dubai’den ülkesine dönmek için Atatürk Havalimanı’na geldi. Sevgilisinin rahatsızlanmasıyla Sofya’ya gitmekten vazgeçen ve uçuşunu iptal ettiren Berbatov yaklaşık 4 saat Atatürk Havalimanı Port Clinic Sağlık Merkezi’nde sevgilisinin tedavisi için bekledi.

Tedavinin ardından özel bir araçla Atatürk Havalimanı’ndan ayrılan Berbatov ve sevgilisi geceyi İstanbul’da bir otelde geçireceği öğrenildi.

Bu arada Berbatov soruları yanıtsız bırakırken, sevgilisi ile görüntülenmesine de tepki gösterdi. Manchester United’de forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılacağını açıklayan Bulgar golcü Dimitar Berbatov’un Türkiye’den Galatasaray ve Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunuyor.


Kategoriler
Popüler Konular