Belhanda’dan kulübüne rest

Belhanda’dan kulübüne rest

belhanda 254x190 Belhandadan kulübüne restBelhanda, Fenerbahçe için gemileri yaktı. Fenerbahçe’nin anlaşmaya vardığı Younus Belhanda, transferinde zorluk çıkaran kulübü Montpellier’e rest çekti.

Fenerbahçe’nin her konuda anlaşmaya vardığı ancak kulübü Montpellier’yi ikna edemediği Younus Belhanda, Afrika Uluslar Kupası için bulunduğu Fas Milli Takımı’nda suskunluğunu bozdu.

Fenerbahçe ile anlaştığını ilk kez doğrulayan genç oyuncu, sarı-lacivertli formayı giymek için kulübüne rest çekti.

Transferinde kolaylık sağlaması için kulübü Montpellier ile konuştuğunu belirten Younus Belhanda, ”başkan Nicollin ile görüştüm. Fenerbahçe bana burada kazandığım paranın üç katını teklif etti. Ben de bu teklifi kabul ettim ve gitmek istediğimi açık açık söyledim” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin Belhanda için Montpellier kulübüne taksitler halinde toplam 9 milyon euro teklif ettiği biliniyor. Bu teklif üzerine geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Montpellier Başkanı Louis Nicollin ise oyuncusuna verilen rakamı beğenmeyip sarı-lacivertli kulüp için ağır ifadeler kullanmıştı.

Fenerbahçe’li yöneticiler, genç yıldızla sürekli temas halinde… Fas Milli Takımı kampında bulunan Belhanda ile sık sık telefon görüşmesi yapan sarı-lacivertliler, oyuncudan da kulübünü transferi konusunda ikna etmek için baskı yapmasını istiyor.

 

Kaynak:Ntvspor


Kategoriler
Popüler Konular