Belhanda’da düğüm çözülüyor!

Belhanda’da düğüm çözülüyor!

belhanda3 210x150 Belhandada düğüm çözülüyor! Fenerbahçe yönetiminin, transfer listesinde yer alan Belhanda için bir kez daha masaya oturacağı, şartları son kez görüşeceği öğrenildi. Bu arada Fransız basını, Belhanda’yı Tottenham’ın da istediğini iddia etti.

Fenerbahçe’de yılan hikayesine dönen Belhanda transferinin düğümü çözülüyor. Sarı lacivertli yönetimin son kez Montpellier yönetimi ile bir araya geleceği ve transfere olumlu veya olumsuz şekilde noktayı koyacakları öğrenildi.

Faslı futbolcunun bonservisi için 15 milyon euro’yu nakit olarak istediğini açıklayan Montpellier Başkanı Louis Nicollin’e karşılık, Fenerbahçe Yönetimi’nin 8 milyon Euroluk tekliflerini biraz daha yükselteceklerini ve bir sonraki satıştan pay yüzdesini kullanarak anlaşma zemini arayacakları bildirildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Fransız kulübünün başkanının tutumundan oldukça rahatsız olduğu ve Nicollin’in bu görüşmede de uzlaşmaz tavrını sürdürdüğü takdirde kalıcı olarak masadan kalkacakları ifade edildi.

Afrika Kupası için Fas Milli Takımı ile kampta bulunan Belhanda ile her konuda anlaşmaya varan Fenerbahçe Yönetimi’nin, oyuncuya imzayı attırmak için kulübü ile yapılan son görüşmenin sonucunu beklediği de gelen haberler arasında.

Sarı Lacivertli yönetimin, Belhanda ile yıllık 2. 4 milyon euro’dan dört buçuk yıllık prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

ZIEGLER TRANSFERİNDEN VAZGEÇİLDİ

Fenerbahçe yönetiminin, sezon içerisinde Hasan Ali Kaldırım’a alternatif olabileceği için renklerine bağlamayı düşündükleri Ziegler transferinden ise vazgeçti. İsviçreli Futbolcuyu kiralamayı düşünen sarı lacivetli yönetimin oyuncunun bonservisi ile gelme ısrarı karşısında geri adım attığı ve bu transferden vazgeçtiği ortaya çıktı.

 

Kaynak:Ligtv


Kategoriler
Popüler Konular