Belhanda cumaya kadar açıklanabilir…

Belhanda cumaya kadar açıklanabilir…

belhanda3 VOGSN 210x150 Belhanda cumaya kadar açıklanabilir...Fenerbahçe’de Belhanda transferi için çalışmalar sürüyor. Sarı lacivertlilerin gündemindeki 1 numaralı isim olan Faslı oyuncu için Montepellier ile görüşmeler sürüyor. Fenerbahçe’nin bu transferi cuma gününe kadar açıklaması bekleniyor.

NTV Spor’un Haberine  göre uzun süredir süren görüşmeler sonunda Belhanda ile anlaşma sağlandı ancak Montpellier ile görüşmeler hala son aşamada…

Montpellier ile ödenecek bonservis bedelinin garantisi konusunda sıkıntı yaşandı. Bu sürecin en geç cuma günü sona ermesi ve imzaların atılması bekleniyor.

Bu arada Montpellier Başkanı Louis Nicollin’in Fenerbahçe hakkındaki şaşırtıcı açıklamaları da sürüyor. Her fırsatta Fenerbahçe aleyhinde konuşan Nicollin’in bu tavırları taktik olarak yorumlanıyor. Baştan beri Fenerbahçe ile adeta bir satranç maçı yapan Louis Nicollin’in, fiyat yükseltme politikası sürdürdüğü tahmin ediliyor.

Inter’in de bu oyuncuyu istediği hatta 14 milyon euro bonservis teklif ettiği iddia edilse de, İtalyan devinin listesindeki 1 numaralı isim Belhanda değil. Önceliği başka oyunculara veren Inter’e nazaran transferi bir an önce bitirmek isteyen Fenerbahçe’nin mutlu sona 2 gün içinde ulaşması mümkün…

Belhanda ile görüşmelere başladığı borsaya bildiren Fenerbahçe, bugüne kadar hakkında bildirimde bulunduğu hemen her futbolcuyu renklerine kattı. Sarı lacivertliler borsaya bildirdiği tüm isimler arasından sadece Alper Potuk’un transferini sonuca ulaştıramadı.


Kategoriler
Popüler Konular