Bekir İrtegün: “Deplasmanda bırakılan 2 puan bizi üzdü”

Bekir İrtegün: “Deplasmanda bırakılan 2 puan bizi üzdü”

images2 260x180 Bekir İrtegün: “Deplasmanda bırakılan 2 puan bizi üzdü Oyuncumuz Bekir İrtegün, karşılaşmanın son 5 dakikasında rakip üzerindeki baskıyı arttırdıklarını belirterek, “Zor bir karşılaşma oldu. Bursaspor, seyirci desteği ile iyi oynadı. Onlar da goller kaçırdı, Volkan kritik kurtarışlar yaptı. Son 5 dakikada kornerlerle boğduk ama golü bulamadık. Burada alınacak 3 puan önemliydi” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bekir İrtegün, “Bu akşam zor bir karşılaşma oldu. Pozisyonlara giren arkadaşların tercihine sadece ben değil tüm takım üzüldük. Gönül isterdi ki galip gelelim. Milli takım dönüşleri zor oluyor, özellikle de milli takıma çok oyuncu veren takımlar için. Bunu bahane olarak söylemiyorum. Yoğun bir tempo bizi bekliyor aynı istekli Fenerbahçe’yi yansıtırız umarım” açıklamasında bulundu.

Ciddi bir sakatlık döneminin ardından ilk on birde görev alan Serdar Kesimal’ın da başarılı bir oyun sergilediğini dile getiren Bekir İrtegün, “Hocamızın tercihi, beni de sağ bekte oynatabilirdi, Serdar çıktı oynadı, uzun zamandan sonra ilk defa oynadı. Kendisi için böyle bir deplasmanda ve stresi yüksek haftada oynamak zor. Serdar’ı tebrik ediyorum, elinden geleni yaptı. Çok zor günler yaşadık belki daha da yaşayacağız. Bize skorlar da lazım burada alınacak 3 puan önemliydi” ifadelerini kullandı.

Hasan Ali Kaldırım: “Yüksek tempoda geçen bir maç oldu”

Oyuncumuz Hasan Ali Kaldırım, bu akşam her iki takımın da yoğun bir tempo ile mücadele ettiğini belirterek, “Yoğun bir tempo vardı. Fenerbahçe’ye yeni transfer oldum denebilir. Burada maçlar Kayseri’ye göre daha tempolu” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Hasan Ali Kaldırım, “Bu akşam söylenecek şey, maçın yüksek tempoda oynandığı. Ben Fenerbahçe’ye yeni geldim. Bu tempoya alışmaya çalışıyorum. Tabi yorucu geçiyor ama bahane yok. Bizler profesyonel futbolcuyuz. Takıma katkı sağladığıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

Hafta içinde oynayacağımız Avrupa Ligi maçına takım olarak en iyi şekilde hazırlanacaklarını da söyleyen Hasan Ali, “Bugün çok eksiğimiz vardı, yerlerini dolduran arkadaşlarımız da kaliteli. Şanslarını iyi değerlendirdiler. Maça talihsiz bir golle başladık ama 1-1 buluk. İkinci yarının sonu doğru baskı kurduk. Galibiyete yakın olan taraf bizdik. Yolumuza devam edeceğiz. Hafta için Avrupa maçı var, bütün konsantrasyonumuzu o maça vereceğiz” ifadelerini kullandı.


Kategoriler
Popüler Konular