“Bahaneniz kalmayacak”

“Bahaneniz kalmayacak”

aykutkocaman MUW1T 210x150 Bahaneniz kalmayacak Teknik direktörümüz Aykut Kocaman, Antalya kampında önceki gün Genk ile oynanan ilk hazırlık maçının ardından futbolcularını tek bir sözle ama çok sert bir biçimde eleştirdi…

Ama karşılaşma sonrasında tüm futbolcular Samandıra’da buluşmuş, toplantı yapmışlar ve sonrasında Kocaman’agörev kalması için ısrar ederken, “Hocam puan kayıplarının sorumlusu biziz. Hata bizim. Söz, daha çok çalışacağız ve sahada çok daha iyi olacağız” demişlerdi.

İşte Kocaman’ın yeniden göreve dönmesinde oyuncularının bu sözleri en büyük etken olmuş ve tecrübeli çalıştırıcı kampın ilk gününde futbolcularına ‘Size güvenerek göreve döndüm’ demişti.

‘KABUL ETMİYORUM’

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Genk maçında sergilenen futbol Kocaman’ı üzdü. Sadece Salih Uçan’ın üzerine koyduğunun görüldüğü karşılaşma sonrasında soyunma odasında az ve öz konuştu Aykut Hoca… Oyuncularına “Bu muydu verdiğiniz söz? Kabul etmiyorum bu futbolu. Artık lig başlıyor ve bahaneniz kalmayacak” dedi. Ve bu sözler sonrasında odada sessizlik hakim oldu, oyuncuların hepsi başlarını önlerine eğdiler.

Kocaman: Vaktinizi iyi değerlendirin

Teknik direktör Aykut Kocaman, antrenman öncesi oyuncularıyla toplantı yaptı. Sözlerine Stoch’u tebrik ederek başlayan Kocaman, “Yılın en güzel golünü atan Stoch’u kutluyorum. İdmanlarımız artık bire düşecek bu yüzden biraz daha vaktiniz olacak. Bu vakitlerde iyi dinlenin, çünkü sıkı bir maç programına gireceğiz. Zamanınızın değerini bilin. Genk maçında basit top kayıpları yaptık. Baskıyı 90 dakikaya yaymamız lazım” diye konuştu.

 


Kategoriler
Popüler Konular