Aziz Yıldırım’dan açıklama

Aziz Yıldırım’dan açıklama

AzizYildirim Kadikoy01s 2KPJG 210x150 Aziz Yıldırımdan açıklamaFenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, M’Gladbach maçı için Almanya’ya giderken Alex hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, ‘Başka takımlar yeniliyor, Avrupa’da da yeniliyorlar. Hiçbiri gündeme taşınmıyor. Her şey Alex üzerine kurulmuş durumda. Alex’i de ben de çok seviyorum. Hepinizden çok seviyorum. Alex’e 50 bin kişi dışarıya diye bağırdığında biz alkışladık. Bu süreçle ilgili açıklamayı kendisi konuştuktan sonra yapacağım. Alex’in tercümanı Samet Güzel, Aykut Kocaman ile konuştuktan sonra beni aradı. Odaya aldım elinde telefon sürekli Twitter’dan yazıyor. Ayak ayak üstüne atıyor bizim yanımızda. Twitter’dan mesaj atmaya devam ediyor, yüzümüze bakmıyor. Sonra, ‘benim durumum ne olacak’ dedi. Ben de ‘sen ne isterse o olacak’ dedim.

Saha içindeki Alex’i seviyorum ama saha dışındaki Alex’i değil

Aziz Yıldırım, ‘Alex bana geldiğinde, ‘Hoca beni kadroda düşünmediğini söymedi. Siz ne diyorsunuz’ dedi. Ben de ‘Sen ne düşünüyorsan ben onu istiyorum’ dedim. Alex’te ‘ben gitmek istiyorum’ dedi. Avukatlara söyledim. Hemen hesabını kesin diye. Şu anda Alex’in bizden 1 kuruş alacağı yok.

Ben Fenerbahçe’nin menfaatleri için saniyede karar veririm. Alex’i çok sevdiğimi o da biliyor. Bugün de gitmesi gerektiği için bu kararı verdim. Alex, Başkanın önüne çıkacaksa ya başkan gider ya da Alex gider, Alex gitti. Saha içindeki Alex’e ben de kefilim. Ama saha dışındaki Alex’e ben kefil değilim. Kendisine veda için, yemek için her şeyi yapacağımı söyledim. Ama Alex istemediğini söyledi. Herkes şunu bilsin. Kimse Fenrebahçe’den büyük değildir. Ne Aziz Yıldırım ne Alex ne de Aykut Kocaman. En büyük Fenerbahçe’dir. Biz korkak adamlar değiliz. Biz verdiğimiz kararın arkasında dururuz. Kendisi ben varım dediği müddetçe buradadır. 3 temmuz süreci sürüyor. Taraftarı bölmeye çalışıyorlar. Gazeteye ilanlar veriyorlar. Dün Alex’e küfür edenler bugün arkasında duruyor. Alex bir şahıstır, Aziz Yıldırım bir şahıstır. Ama Fenerbahçe kurumdur. Fenerbahçe ömür boyu gidecektir. Biz de seviyoruz, çocuğum da Alex’i seviyor ama Alex’i sevmek başka birşeydir. Doğruları yazın. 1 dakika Fenerbahçe için babamı tanımam.


Kategoriler
Popüler Konular