Aziz Yıldırım GencFB’lilerin üyeliklerini iptal ediyor!

aziz yıldırm okul açık

Sarı Lacivertli takımımızın Sayın başkanı Aziz Yıldırım , Trabzonspor maçında çıkan olaylardan dolayı GencFB’lileri suçladı!

 

Trabzonspor ile berabere biten derbide tribünde gerçekleşen garip olay sonrası bir grup taraftar , ‘okul açık’ tribününde Aziz Yıldırım ve diğer yönetim üyeleri aleyhine tezahurat yaptı . Diğer taraftar gruplarının onlara verdiği karşılık sonrasında olaya polis müdahalesi gerçekleşti . 50 kişilik grubun yaptığı bu eylem , deyim yerinde ise Aziz Yıldırım’ı çileden çıkardı!

 

Görüntüler incelemede.

Cezalı olması nedeniyle maçı stattan takip edemeyen Yıldırım’ın 90 dakikanın ardından kurmaylarını arayarak olay çıkartan gruptaki her şahısın tek tek tespit edilmesi ve kombinelerinin iptal edilmesi talimatını verdi. Bunun ardından harekete geçirilen stat yetkililerinin güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye başladığı belirtildi . Fenerbahçe yönetimi ile GFB arasındaki çatışmalar geçen sezondan başlamıştı . ŞAmpiyonluk kutlamarında Aziz Yıldırımın GFB’yi hedef alan sözleri sonrası daha da sertleşen tartışmalar şimdi zirve yaptı . Aziz Yıldırım önceden iptal edilen kombinelere bunların da ekleneceğini belirtti.

 


Kategoriler
Popüler Konular