Aykut Kocaman’a eski takım arkadaşlarından destek

Aykut Kocaman’a eski takım arkadaşlarından destek

854585568692 210x150 Aykut Kocamana eski takım arkadaşlarından destek Fenerbahçe Teknik Direktörlü Aykut Kocaman’a eski takım arkadaşlarından destek geldi.

Turan Sofuoğlu

“Aykut’un aldığı karar tamamen duygusal. Bu bence aşırı derecede işinin başından aşkın olması ve her mesele ile direkt kendisinin muhatap olmasından kaynaklanıyor. Bence dönmesi lazım, çünkü kafasında Fenerbahçe ile ilgili projeler vardı. Onları bir şekilde sonlandırması lazım. Bana göre Fenerbahçe’de başarılı oldu. Bu yüzden hiçbir şeye kulak asmamalı. Bir an önce geri dönmesini bekliyorum. Biz arkadaşları olarak her zaman yanındayız.”

Şenol Ustaömer

“Aykut’un bu kararı verdiği anda psikolojisinin ne durumda olduğunu bilmek lazım. O zaman neden böyle bir karar aldığını yorumlamak daha iyi olur. Ama biz nasıl bir ruh halinde bu kararı verdiğini bilmiyoruz. Bana kalırsa dönmesi gerekir. Hiç değilse başlattığı bir işi sezon sonunda noktalaması gerekir. İyi bir Fenerbahçeli’dir. Fenerbahçe’nin menfaatleri doğrultusunda bir karar vereceğine de inanıyorum. Fenerbahçe’de başarılıdır. Bundan sonra da başarılı olacağından hiç kuşkum yok.”

Bülent Uygun 

“Çok fazla işle uğraşınca, mental olarak yoruldu, yıprandı. Buna bir de tribün tepkisi eklenince, istifa kararı aldı. Mutlaka en kısa zamanda dönmeli. Avrupa’da başarılı olup, bir destan yazacağına inanıyorum. Ayrıca Türkiye Kupası’nda da devam ediyorlar. Ligde ise 6 puan fazla fark değil, çünkü Galatasaray ile kendi sahalarında oynayacaklar. Bunun yanı sıra bazı transferler yapılıp, Aykut Kocaman’a kadro açısından destek çıkılmalı. Bazı oyuncuların gönderilmesi gerekiyorsa, hiç düşünülmeden Aykut Hoca’nın eli güçlendirilmeli. Bu saatten sonra gelecek yabancı hoca, takıma fayda sağlamaz. Bu nedenle Aykut hocanın dönmesi isabetli olur.”

 

Kaynak:Fanatik

 

 


Kategoriler
Popüler Konular