Aykut Kocaman: Kendi içimizdeki sıkıntılar ve maç trafiği açısından zor bir dönemdeyiz.

Aykut Kocaman: Kendi içimizdeki sıkıntılar ve maç trafiği açısından zor bir dönemdeyiz.

2012 10 20 dep8 260x173 Aykut Kocaman: Kendi içimizdeki sıkıntılar ve maç trafiği açısından zor bir dönemdeyiz.Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın AEL maçında forma giyebileceği müjdesini üstü kapalı veren Aykut Kocaman, 1-1 biten Bursaspor maçını değerlendirdi…

Aykut Kocaman maç sonunda yaptığı açıklamada, “İlk yarı biz ikinci yarı Bursa galibiyete yakındı. İlk yarıda bütün oyunu kontrol ederken, çok basit top kayıpları yaptık. Bunlardan birisinde golü buldular. Verimli olamadık. İkinci yarının ilk 20 dakikasında savunduk. Öne de geçebilirlerdi. Arka arkaya öne geçme fırsatları yakaladık. Her iki de takım için puanlar da, oyun da paylaşıldı. Tribünler Bursa’yı öne çıkardı. Puan kaybı varsa, Puan kaybıdır” diyerek maçı anlattı.

Kocaman, Rum kesiminde oynanacak AEL maçı için, Topal, Gönül ihtimalleri yüksek. Diğer sakatların durumu henüz net değil. Meireles daha uzun süre olmayacak. Sert bir ortam olacak. İçerideki galibiyetin yanına koyacağımız her puan bizim üst tura geçmemizi garantileyecek belki de. Bu maçın ilk yarısındaki gibi oynamaya devam edeceğiz.  Kendi içimizdeki sıkıntılar ve maç trafiği açısından zor bir dönemdeyiz. Beraberlik ve galibiyetlerle bu dönemi yenilmeden geçmek istiyoruz” diye konuştu.

 


Kategoriler
Popüler Konular