Aykut Kocaman: “Herşey Fenerbahçe için”

Aykut Kocaman: “Herşey Fenerbahçe için”

aykutkocaman 270x151 Aykut Kocaman: Herşey Fenerbahçe için Fenerbahçe teknik sorumlusu Aykut Kocaman, bu sezon başarının şifresini takım ruhu olarak belirledi. 

Avusturya kampının ilk gününde oyuncularla bir toplantı gerçekleştiren Kocaman, hazırlık kampının ilk bölümündeki çalışma disiplininden çok memnun olduğunu söylerken, “Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için” sözüyle yeni sezon beklentisini özetledi.

Kocaman yaptığı konuşmada “Yeni sezona kendi tesislerimizde hazırlanmanın keyfini, gururunu yaşadık. Hepiniz iyi çalıştınız, herkese teşekkür ederim. Takım ruhu bu sene de en büyük gücümüz olacak. Hep birlikte takımı daha çok yukarı çekmenin yollarını arayalım. Bireyselliği unutalım, hep takımı, yanımızdaki arkadaşımızı düşünelim. Klasik tabirle “Birimiz hepimiz İçin” diyelim. O zaman başarı kendiliğinden gelir. ” ifadelerini kullandı.

ikinci hazırlık kampında teknik ve taktik ağırlıklı çalışacaklarının altını çizen Aykut Kocaman, Hollandalı yıldız Dirk Kuyt’a da ‘hoşgeldin’ dedi. Tecrübeli teknik adam, konuşmasını “Herşey Fenerbahçe için” sözleriyle noktaladı.

 

Kaynak:Ligtv


Kategoriler
Popüler Konular