Aykut Kocaman; ‘Bu sene Galatasaray maçı farklı olacak’

Aykut Kocaman; ‘Bu sene Galatasaray maçı farklı olacak’

kocaman 260x146 Aykut Kocaman; Bu sene Galatasaray maçı farklı olacakFenerbahçe sportif direktörü ve teknik sorumlusu Aykut Kocaman bugünkü idman sonrasında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de hazırlıklar devam ediyor. Fenerbahçe sportif direktörü ve teknik sorumlusu Aykut Kocaman idman sonrasında açıklamalarda bulundu.

Satır başları şu şekilde;

“BU SENE G.SARAY MAÇI FARKLI OLACAK”

“Sekiz maçımız kaldı. Hepsiniz kazanmamız gerekiyor ama ligde mutlaka kayıplar yaşanacaktır. Altı galibiyet bizim için yeterli olabilir. Galatasaray maçını ise mutlaka kazanmalıyız. Bizim için final müsabakası olacak. Geçen yıl gibi olmayacak, bu sene çok farklıyız. Geçen sene birçok sorun yaşamıştık.”

“Bir puanlar bazen Şampiyonluk yolunda çok önemli olabilir. O maçta atılan golden sonra Beşiktaşlı oyuncuları kutlamak gerek. Tek paslarla gittiler, bizim için kötü bir durumdu. Çok önemli bir puandı”

WEBO’NUN ÖĞRETTİĞİ

“Zaman zaman siz de antrenörlükte bir şeyler öğrenebiliyorsunuz. Hocalığa başladığımda bir oyuncunun takımın kaderini etkilemez takım olmak önemli diye düşünüyordum ama şimdi Webo’nun etkisi ortada.

Sıkıntılı bir sürece girmemizde etkili olabilir ama sadece tamamen buna bağlamak da doğru değil”

“Tekrar buradan bir ceza gelmesini ümit etmiyorum. Ceza olayı farklı yöne gidiyor. Buna sebep verenlere allah akıl fikir versin diyorum. Başka diyebileceğimiz hiçbir şey yok.”

“SALİH GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”

“Salih kolay çıkıp kolay düşecek bir oyuncu değil. Günden güne iyiye gidiyor. 61 maç göreceğiz. Salih’in performansını görüyorsunuz. Gümbür gümbür geliyor. Bir hoca bunun önüne geçemez. Bu Miroslav Stoch ve Milos Krasic için de geçerli. Onları ben transfer ettim en çok ben oynatmak isterim. Neden kendi ayağıma sıkayım?”

GÖKHAN ZAN SALVOSU

“Bu ceza erteleme konusunda madde Fenerbahçe için konuldu deniyor ama bu maddeden yararlanamayan tek kulüp biziz. Sezon başında bu maddeye itirazda bulunanlar, en çok yararlananlar. İlginç bir durum.”

Kaynak:sporx 


Kategoriler
Popüler Konular