Asla yalnız değilsin

Asla yalnız değilsin

Aziz Yıldırım’ı yarın havalimanında binlerce taraftarın yanısıra yönetim kurulu da tam kadro karşılayacak. Başkan yönetimi toplayıp, sert açıklama yapacak.

ŞİKE kararlarının açıklanmasının ardından gözler Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a çevrilmişti. Cannes’da bulunan Yıldırım, son yaşanan olağanüstü gelişmelerin ardından hafta sonuna kadar sürecek tatilini kısa keserek acilen Türkiye’ye dönüş kararı aldı. Yarın, İstanbul’da olacağını açıklayan Yıldırım aynı gün yapılacak yönetim kurulu toplantısına da başkanlık edecek.

Sabiha Gökçen Havaalanı’nda, Yıldırım’ı karşılamak için tüm yönetim kurulu üyeleri hazır bulunacak. Aynı zamanda çok sayıda taraftar da başkanlarını karşılayacak.

Sarı lacivertliler, yönetim kurulu olarak kararlı bir tavır izleyecek.

Yargıtay kararına yönelik tepkiler açıkça dile getirilecek. Fenerbahçe yönetim kurulu üyelerinin tamamı toplantıda Aziz Yıldırım’a tam destek verecekler. Toplantı sonrası yönetim kurulu adına sert bir açıklama da yapılacak.

Ancak asıl ses getirecek sözleri Aziz Yıldırım dile getirecek. Başkan bir gün sonra yani çarşamba günü düzenleyeceği basın toplantısında adeta bombardımanda bulunacak…

BAĞDAT CADDESİ’NDE YÜRÜYECEKLER

Taraftarlar da bu süreçte sessiz kalmayacak. Konyaspor maçı öncesi Bağdat Caddesi’nde “Büyük Fenerbahçe Yürüyüşü” organize edilecek. Yürüyüşte sarı lacivertli taraftarlar Yargıtay kararına yönelik tepkilerini dile getirecekler.

Aziz Yıldırım’a da destek verilecek.Gerçekleştirilecek yürüyüşte herhangi bir tatsızlık yaşanmaması için daha şimdiden sağduyu çağrıları da yapılmaya başlandı.

 

Kaynak:Hürriyet


Kategoriler
Popüler Konular