Arslan Ekşi: “Sezona kupa ile başlamak mutluluk verici”

Arslan Ekşi: “Sezona kupa ile başlamak mutluluk verici”

2009 01 15 arslan446 210x150 Arslan Ekşi: “Sezona kupa ile başlamak mutluluk verici” Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımız, Galatasaray ile oynadığı ve 3-0 kazandığı Süper Kupa maçının ardından FB TV’ye açıklamalarda bulunan takım kaptanı Arslan Ekşi, Galatasaray’a karşı her oyuncunun çok iyi oynadığını belirterek, “Bizim için bu sezon iyi başlamadı. Milkovic sakatlandı, İbrahim ve ben de sakatlandık ve bir süre oynayamadık, antrenmanları kaçırdık. Ama bugün herkes mükemmel oynadı. Taraftarlarımız çok iyi destekledi. Sezona iyi başladık. Bir aydan beri organize olamadık ama bugün iyiydik ve daha da iyi olacağımıza eminim. Kupa ile başladık ve devamı gelecektir” dedi.

Öte yandan maçın ardından FB TV’ye konuşan Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımı oyuncularımızdan Ahmet Toçoğlu, Serkan Kılıç ve İbrahim Başaran, kazanılan bu kupanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek şu açıklamalarda bulundu:

Ahmet Toçoğlu: “İyi mücadele sonrası kazandık”
Öncelikle takım arkadaşlarımı kutluyorum, herkes iyi mücadele etti. Bu taraftara her şey yakışıyor. Kupa ile başladık, kupa ile bitmesini isteriz. Taraftarın desteği ortada ve bundan sonra da bütün maçlarımıza bekliyoruz.”

Serkan Kılıç: “Hedeflerimizden birini gerçekleştirdik”
Herkese teşekkürler bize destek verdikleri için. Sezona iyi başladık hedeflerimizden birini gerçekleştirdik. Takımda sakatlıklar vardı ama son gün herkes elinden geleni yaptı. Derbi maçımız, kupa maçımız her şeyden önemliydi ve herkes elinden geleni yaptı.”

İbrahim Başaran: “Fenerbahçe ile kupa kazanmak gurur verici”
Çok mutluyum. Fenerbahçe ile bu kupayı kazanmak daha da mutluluk verici. Lige kupa ile başladık ve önümüzde önemli kupa maçlarımız var. İnşallah bunları da almak istiyoruz. Bugünkü kupayı taraftarımıza ve yönetimimize armağan ediyoruz.”


Kategoriler
Popüler Konular