Antrenmandan notlar

Antrenmandan notlar

Fenerbahçemiz, Torku Konyaspor maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Başkanımız Aziz Yıldırım ile birlikte Genel Sekreterimiz Mahmut Uslu ve Asbaşkanlarımızdan Erhan Türkoğlu antrenman öncesinde tesislerimize geldi. Futbolcularımızla bir araya gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, ikinci yarı öncesinde başarı dileklerinde bulundu. Başkanımız kendisi ve camiamız için ekibimizden şampiyonluk istedi. Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimiz ardından bir süre antrenmanı izledi.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.00′de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5′e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maç yaptı.

Bekir İrtegün antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken, bağırsak enfeksiyonu geçiren Dirk Kuyt ile tedavisi süren Alper Potuk antrenmanda yer almadı.  Salih Uçan ise takımdan ayrı çalıştı.


Kategoriler
Popüler Konular