Alper’e sarıldı

Alper’e sarıldı

Eksiklerden dolayı kadro kurmakta sıkıntı yaşayan Ersun Yanal’ın Kasımpaşa sınavındaki kozu Alper Potuk olacak. Fenerbahçe’nin hocası, sakatlıktan tamamen kurtulan öğrencisine güveniyor. Yıldız futbolcu da idmanlardaki performansıyla göz dolduruyor.

Sakatlığı bulunan Webo’ya Sow ve Meireles’in eklenmesinin ardından Egemen ile Caner’in de cezası nedeniyle Kasımpaşa karşısında oynayamayacak olması Fenerbahçe’de moralleri altüst etmişti.

Teknik direktör Ersun Yanal, pazar günü sahaya çıkacak 11 konusunda kararsızlık yaşarken, futbolcuların performansı yüzleri güldürüyor. Yanal, Kasımpaşa karşısında özellikle Alper Potuk’tan çok şey bekliyor. Sakatlığı nedeniyle Konyaspor ve Eskişehirspor maçlarında forma giyemeyen, Sivasspor karşısında da sonradan oyuna dahil olan genç futbolcunun, 21. hafta sınavında 11’de olması bekleniyor. Alper’in idmanlardaki performansıyla da umutlanan tecrübeli hoca, bu oyuncusunu Kasımpaşa karşısında en önemli kozu olarak kullanacak. Ersun Yanal, Egemen ve Caner’in yokluğunda da savunmada önemli değişiklikler yapacak.

 

Kaynak:Fanatik
 

Kategoriler
Popüler Konular