Alex’in evi mahşer yeri!

Alex’in evi mahşer yeri!

alexinevi 260x190 Alexin evi mahşer yeri! Fenerbahçe’de Alex de Souza’nın sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesinden sonra taraftarlar Brezilyalı oyuncunun evinin önünde toplandı.

Fenerbahçeli taraftarlar, sarı-lacivertli ekiple yollarını ayıran Alex de Souza’nın evinin önünde toplanarak, Brezilyalı futbolcuya destek verdiler.

Alex’in sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilerek sarı-lacivertli takımdan ayrıldığının açıklanmasının ardından büyük üzüntü yaşayan taraftarlar, Brezilyalı futbolcuya olan sevgilerini dile getirmek için Acarkent’teki evinin önünde toplandılar.

Sarı-lacivertli formayı giydiği dönemdeki başarılarıyla gönüllerinde taht kuran Alex için meşaleler yakıp tezahüratlar yapan taraftarlar, uzun süre evin önünde bekledi.

Eşi ve çocuklarıyla evinin penceresine çıkan Brezilyalı futbolcu, taraftarların sevgi gösterilerine karşılık verdi. Taraftarlara seslenen Alex, ”Her şey için teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı. Alex ve ailesi, taraftarların sevgi gösterileri karşısında duygulu anlar yaşadı.

Alex, çocuklarıyla evinin kapısının önüne çıkarak, taraftarların yayına da gitti.


Kategoriler
Popüler Konular