Alex’e ‘mili’ görev

Alex’e ‘mili’ görev

alex tayyip erdogan 75 210x150 Alexe mili görev TRTSpor’da yayınlanan Futbol Ateşi adlı spor programında Alex de Souza ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile özel bir görüşme yapan Alex’e Başbakan Erdoğan’ın özel bir görev verdiği iddia edildi.

Alex’i Brezilya’da yapılacak olan ve dünya futbolunu yakından ilgilendiren konferansın tanıtımında kullanmayı düşünen Recep Tayyip Erdoğan, Brezilyalı yıldıza, “24-28 Kasım tarihleri arasında Brezilya’da önemli bir konferans var. O konferansta 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası adaylığımız ile gelecek yıl ülkemizde düzenlenecek olan 2013 Gençler Futbol Şampiyonası’nın tanıtımını yapacağız. Senin o konferans süresince Türkiye’nin yüzü olmanı ve federasyonla birlikte bizi temsil etmeni istiyorum” dediği belirtildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bu teklifine oldukça sıcak bakan Alex’in de gelen teklife ‘evet’ dediği ve “Konferans sırasında Brezilya’da olacağım ve Türk futbolunun tanıtımı için elinden geleni yapacağım” şeklinde bir ifade kullandığı öğrenildi.


Kategoriler
Popüler Konular