Alex’e destek yağdı

Alex’e destek yağdı

alex4 260x146 Alexe destek yağdı  Fenerbahçe ile Alex’in yollarının ayrılmasının ardından Brezilyalı futbolcuya meslektaşlarından destek mesajları yağdı.

Alex de Souza’ya hem Fenerbahçe’de birlikte top koşturduğu hem de kendisiyle karşılıklı oynamış futbolcu arkadaşlarından twitter aracılığıyla destek mesajları geldi. O mesajları sizin için derledik.

Pierre Van Hooijdonk: ”Fenerbahçe 8 yıldır, ilk günden son güne kadar gerçek bir kaptan gibi yaptığın hizmetler için teşekkürler. Senin ayrılığın şu an için sürpriz oldu.”

Andre Santos: ”Pek çok 10 numarayla oynadım ama Alex gibisiyle hiç tanışmadım. Kaptan, en iyi dileklerimle ve bol şans.”

Fabio Luciano: ”Fenerbahçe’ye yıllar süren adanmışlığın, tutkun ve başarılarından sonra kulübün selameti uğruna girdiğin bu yeni yolda başarılar dostum.”

Colin Kazım Richards: “Birlikte oynadığım ve canlı izlediğim en iyi futbolcu, en muhteşem arkadaş ve insansın. Bol şans.”

Henri Bienvenu: “Seni özleyeceğiz Alex de Souza. Harika bir futbolcusun, her şey için teşekkürler.”

Gökay İravul: ”Torunlarıma anlatabileceğim bir efsaneyle Çubuklu formayı terlettiğim için kendimi şanslı hissediyorum.”

Recep Niyaz: “Şimdi Brezilya soğuk değildir, belki de hiç olmamıştır ama sen yine de hep sıkı giyin kaptan. Vedalar soğuk olurmuş çünkü.”

Aykut Kıratlı: “Alex ile aynı takımda oynayıp aynı antrenmana çıkmış olmak, hatta tanımak büyük gururdur benim için. Senden gol yemek bile güzeldi kaptan.”

Nihat Kahveci: ”Bir futbolcuya bu kadar sahip çıkılır. Helal olsun Alex, bunu sen kazandın.”

Diego Angelo: ”Türkiye’de başardıkların için teşekkürler Alex. Tüm Brezilyalılara ilham verdin. Tanrı yeni yolunda yardımcın olsun. Kucak dolusu sevgiler.”

Andre Moritz: ”Kaç gol kaç asist… Karşısında oynadığım en teknik, en akıllı ve en yetenekli oyuncu. Efsane adam. Futbol üstadı. Tanrı yardımcın olsun. Sevgiler.”

 

Kaynak:Trtspor


Kategoriler
Popüler Konular