Alex istedi, taraftar harekete geçti

Alex istedi, taraftar harekete geçti

081020121529579427806 31 260x141 Alex istedi, taraftar harekete geçti Fenerbahçe ile yollarını ayıran Alex basın toplantısında jübilesini Kadıköy’de yapmak istediğini söyledi. Bunun üzerine harekete geçen taraftarlar, sosyal medyada kulübün Brezilyalı yıldız için jübile maçı düzenlemesini talep etti.

Brezilyalı yıldız bu talebini şöyle dile getirdi: “Yüzsüzlük yapmak istemem ama, jübilemi Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapmak istiyorum.”

Bu ifadelerin ardından Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medyada sarı-lacivertli kulübün Alex için jübile maçı düzenlemesini istedi.

Twitter’daki bazı yorumlar şöyle:

@gfberdal verdıgın sozu tuttun efsanemız oldun sımdı sıra geldı bızlere kadıkoyu yakıyoruz… #AlexeKadiköydeJubileYakışır

@tolgaserbest_ : Kaptan Kadıköy’de jubile istiyorsa en güzelinden hakettiği gibi bir jübile yapılmalıdır,yapılacaktır da..

@1907_elifnur Tüm ailesini sevdiğimiz, abimiz, kardeşimiz, büuük efsanemiz #AlexeKadiköydeJubileYakışır Unutmayacağız Seni !

@akilsizadam 10′nun Hayali Gerçek Olsun ! Jübilesi Kadıköy’de Olsun ! #AlexeKadiköydeJubileYakışır !

@aksuumehmet #AlexeKadiköydeJubileYakışır Unutulmayacaksin KAPTAN…

@ajommi Alex seviyeyi düşürmeden derdini anlatmıştır..bize takdir ve teşekkür etmek düşer..GüleGüle git Büyük Kaptan.. #AlexeKadiköydeJubileYakışır

@iloveemacaron Kaptanimiza her sey yakisir ama en cok , #AlexeKadiköydeJubileYakışır!

@naze1907 #AlexeKadiköydeJubileYakışır gideceği takımla konuşulsun jübile macı saraçoğlunda olsun ilk yarı gideceği 2yarı FENERBAHÇE formasıyla oynsn

@mhmmt_tnt #AlexeKadiköydeJubileYakışır ışıkları söndürüp ateşleri yakıp bir şarkısın sen söyleyelim istiyorum .

 


Kategoriler
Popüler Konular