10 km kros, 2 idman+salon

10 km kros, 2 idman+salon

Emre Belözoğlu “Sabah 07.00’de kalkıp 10 km koşuyorum. Takımla 2 idmana çıkıyorum” diyerek ikinci yarıya hazır olduğunu söyledi.

“Sabah 07.00’de kalkıp 10 km koşuyorum. Takımla 2 idmana çıkıyorum. Ayrıca salona girip özel seans uyguluyorum. İkinci yarıya hazırım. Arkadaşlarımla hep birlikte şampiyon olacağız.”

Bütün taraftarlar, dernekler akın akın her gün idmanlara geliyor. Gelirken de boş gelmiyor, portakal, nar, muz getiriyor. Önceki günkü idman sonrası F.Bahçe Kundu Derneği üyeleri tam 4 kasa portakalla kampı ziyaret etti. İdman sonrası da Emre Belözoğlu’nu yakaladılar; “Abi 2 saat önce ağaçtan topladık bu portakalları, mutlaka suyunu için, çok iyi gelecek” dediler. Emre de taraftara “Olur, içeceğim” dedi. Ben de Emre’yle sohbet ettim, “Nasılsın Emre, ikinci yarı öncesi?” diye sordum.“Çok iyiyim” yanıtını verdi. “Gece gündüz çalışıyorum abi”  diyerek söze başladı, sonra konuyu şöyle açtı: “Abi sabah 07.00’de kalkıyorum, 10 km. koşuyorum, sonra geliyorum takımla sabah çalışması yapıyorum, öğleden sonra salonda çalışıyorum, akşam tekrar takımla idmana çıkıyorum. Bireysel idman yapıyorum, hocalarla idmana çıkıyorum. Ben kendimi ikinci yarıya çok iyi hazırlıyorum.” Bir ara doktor Burak Kunduracıoğlu’nu gördüm, ona sordum, “Emre’yi bir hafta içinde hazır hale getiririz” dedi. Kunduracıoğlu, “Belki ilk haftaki Konya maçında hoca oynatmayabilir ama 2. haftaya rahatlıkla oynar” diye rapor verdi. 

DURUMU GÖRMEK İSTİYOR

Emre’ye bu durumu sorduğumda, sözlerini şu şekilde noktaladı: “Yok abi, ben daha önce oynayacağım, hatta Ersun Hocama söyledim, ’3. hazırlık maçımızda son 10 dakika oynamak istiyorum, kendi durumumu görmek istiyorum’ dedim. İkinci yarıya hazırım. Takımla beraber olacağım, arkadaşlarımı şampiyonluk yolunda yalnız bırakmam. Hep beraber şampiyon olacağız.”

 

Kaynak:Akşam


Kategoriler
Popüler Konular